Corsair K70 CORE TKL | Tenkeyless Mechanical Gaming Keyboard | Wired | NA | Black | 0.973 g | MLX RED
- TootjadCorsair
- Mudel: CH-911911E-NA
- Saadavus: 3
-
121€
Corsair K70 CORE TKL | Tenkeyless Mechanical Gaming Keyboard | Wired | NA | Black | 0.973 g | MLX RED
| All | |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 408.00 mm |
| Gross height (mm) | 46.00 mm |
| Gross weight | 0.97 kg |
| Gross width (mm) | 142.00 mm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Klaviatuuri kaal | 0.973 g |
| Klaviatuuri paigutus | NA |
| Lüliti tüüp | MLX RED |
| Net weight | 0.74 kg |
| Nõutav USB | Yes |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 648 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Corsair |
| Producer product name | K70 CORE TKL |
| Täismõõdus klaviatuur | No |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Tüüp | Tenkeyless Mechanical Gaming Keyboard |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: corsair k70 core tkl tenkeyless mechanical gaming keyboard wired na black 0973 g mlx red, ch-911911e-na, corsair, klaviatuurid

